Lodní kontejner – nové možnosti pro Váš aktivní život

Levné, rychlé, efektivní, moderní řešení

Tímto článkem chceme upozornit aktivní část obyvatelstva na jedno z nejmodernějších, nejefektivnějších, nejrychlejších a nejlevnějších řešení využití lodních kontejnerů pro činnosti sportovních a zájmových klubů, občanských sdružení, podnikatelů, výrobců a jiné občanské aktivity.

 

Přibližně před 10 až 15 roky západoevropské krajiny, ale i krajiny Severní Ameriky nadchla myšlenka využít používané lodní kontejnery v realitní oblasti a zabezpečit tak prostor pro jejich aktivitu. Vynikající technické vlastnosti lodních kontejnerů je i po několika rocích používání na přepravu, předurčují pro takovýto účel. Díky své mobilitě, modulárnosti a variabilitě vytvářejí úplně nové příležitosti.

Výhody

Mobilita umožňuje bez vyložení obsahu a nebo demontáže vnitřního zařízení přenášet objekt vytvořený z používaného lodního kontejneru na místo podle potřeby, ať už pro zpracování prvotní suroviny, pro přesun služby či tovaru za zákazníkem, materiálu, nebo náčiní na místo jeho používání. Takto vzniklo množství mobilních provozů – zpracovatelská technologie přesouvaná ke zdroji suroviny, kde vznikají tovary a polotovary na další odběr, banky, bankomaty, gastro podniky, restaurace, bary

Variabilita používaných lodních kontejnerů umožňuje využít je na vyhotovení statických objektů pro hobby nebo profesionální život – podnikání.

Možnosti

Z používaných lodních kontejnerů ve světě vznikli nejen obchodní domy, ale i malé provozy z jednoho nebo i více kontejnerů. Na naší facebookové fanpage stránce najdete tisíce projektů ze světa, pro bytový či nebytový účel – podzemní, nadzemní poschoďové objekty – sklepy, archívy, gastro provozy, restaurace, kadeřnictví, objekty pro chov zvířat, voliéry, ambulance, ateliéry, hudební studia, tělocvičny, posilovny, sklady pro hobby, úschovny kol, lodí, čtyřkolek, motorek, letní kuchyně, přístřešky, bazény, elektrárny, garáže, haly, vinné sklepy, archívy vín, šatníky, sklad pneumatik, dílny aj.

Zveme Vás na prohlídku objektů z celého světa, vytvořených z používaných lodních kontejnerů, s různým účelem užívaní, na naši Facebookovou fanpage stránku, ale i na Pinterest. Určitě se i Vy nadchnete neuvěřitelnou kreativitou a schopnosti lidí, ze starého používaného lodního kontejneru vytvořit výjimečné díla pro jakýkoliv způsob užívaní, ale i luxusní objekty pro aktivní život.

Právě toto řešení nejenže přináší úplně nové možnosti, ale umožňuje za velmi nízké náklady obstarat si prostor, ušetřit zřizovací náklady, ale i provozní náklady. Navíc, objekt vyhotovený z používaného lodního kontejneru po skončení jeho užívání není třeba zbourat! Můžete jej jednoduše přemístit na jiné místo, kde bude dále plnit ten stejný, či jiný účel užívání, nebo jej odprodat novému uživateli.

Buďte inovativní a zkvalitněte si svůj život, vneste i Vy mobilitu do své aktivity. Přihlaste se na odběr novinek. Pomozte nám šířit tuto inovativní novinku. Dejte vědět svým přátelům, známým, rodině. Staňte se i Vy fanoušky!